Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Blog

Kosmetolog na swoim - Realia czy smutna statystyka To smutny fakt, ale mniej więcej 1 na 3 firmy w tej branży zamyka się w ciągu pierwszych 2 lat działalności. Dlatego powtarzam jak mantrę każdemu: Ucz się na błędach innych. Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej w postaci salonu fryzjerskiego, kosmetycznego, Day Spa, to artykuł dla Ciebie.
Data dodania 07.04.2016
Jak zatrudnić najlepszy team do salonu? Jak zatrudnić najlepszy team do Salonu Beauty? Czy rekrutacja pracowników to Twój największy ból głowy w tym biznesie? Faktem jest, że zatrudnianie dobrych pracowników w branży beauty jest coraz trudniejsze. Oczywiście pod warunkiem że wiesz kogo szukasz i jakie masz oczekiwania, a nie odwrotnie. Musisz wiedzieć, że ostateczny sukces i siła w biznesie kosmetycznym zależy niemal wyłącznie od twojego zespołu i Twoich zdolności do pozyskania najlepszych pracowników. Co zrobić żeby proces rekrutacji był efektowny? Żebyś miał możliwość spotkać się z co najmniej kilkoma osobami i wybrać najlepszą?
Data dodania 04.02.2016
Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie Z wielką przyjemnością pragnę Was zaprosić na Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 13-14 lutego 2016 roku w Hotelu Novotel Centrum.
Data dodania 25.01.2016
Beauty Innovations 2016 nie może Cię zabraknąć! Beauty Innovations to forum branży kosmetycznej organizowane przez portal Biotechnologia.pl, skierowane przede wszystkim do: właścicieli, prezesów i członków zarządu w firmach produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników firm kosmetycznych, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.
Data dodania 14.01.2016
5 rad jak zwiększyć ilość rezerwacji w obiekcie beauty Utrzymanie wcześniej pozyskanego klienta jest podobno tańsze niż pozyskanie nowego, myślisz podobnie? Przeczytaj poniższy wpis.
Data dodania 07.01.2016
Stwórz plan marketingowy na 2016 Cel bez planu jest tylko życzeniem. Inwestowanie kilka godzin na początku roku, aby napisać plan marketingowy dla Twojego salonu kosmetycznego, fryzjerskiego lub spa może mieć ogromny wpływ na rentowność, którą możesz osiągnąć w kolejnym roku.
Data dodania 06.12.2015
Jak ludzie sukcesu układają swój codzienny harmonogram? Odnoszący sukces przedsiębiorcy nie czekają z założonymi rękoma w nadziei, że to o czym marzą przyjdzie samo. Dla nich sukces nigdy nie jest przypadkowy - to wynik przygotowań, planowania i wyznaczania nie tylko celu, ale również precyzyjnej drogi do jego osiągnięcia.
Data dodania 27.11.2015
Strony internetowe, dzięki którym stworzysz oryginalne CV Nieważne w jakiej branży pracujesz lub chcesz zacząć pracę, zawsze czeka na Ciebie rozsyłanie CV. Te zrobione w Wordzie nie są już wystarczająco dobre, a Ty potrzebujesz zwrócić uwagę swojego potencjalnego pracodawcy w ciągu kilku sekund. Jeśli Twoje CV będzie charakterystyczne – pracodawca na pewno je zapamięta i przeczyta zawarte w nim informacje.
Data dodania 13.11.2015