Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Blog - Styczeń 2016

Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie Z wielką przyjemnością pragnę Was zaprosić na Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 13-14 lutego 2016 roku w Hotelu Novotel Centrum.
Data dodania 25.01.2016
Beauty Innovations 2016 nie może Cię zabraknąć! Beauty Innovations to forum branży kosmetycznej organizowane przez portal Biotechnologia.pl, skierowane przede wszystkim do: właścicieli, prezesów i członków zarządu w firmach produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników firm kosmetycznych, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.
Data dodania 14.01.2016
5 rad jak zwiększyć ilość rezerwacji w obiekcie beauty Utrzymanie wcześniej pozyskanego klienta jest podobno tańsze niż pozyskanie nowego, myślisz podobnie? Przeczytaj poniższy wpis.
Data dodania 07.01.2016