Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Blog - Styczeń 2016

Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie
Data dodania 25.01.2016

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
 

z wielką przyjemnością pragnę Was zaprosić na Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 13-14 lutego 2016 roku w Hotelu Novotel Centrum.

Wierzymy, że będzie on wspaniałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, wymiany doświadczeń i własnych spostrzeżeń.

Kadra naukowa złożona z największych autorytetów różnych dziedzin medycyny i kosmetologii zapewni wysoki poziom merytoryczny wygłaszanych referatów.

 

Najbliższa edycja będzie obfitować w nowości. Zaproszone przez nas firmy zaprezentują innowacyjne zabiegi, a każdy uczestnik w ramach Kongresu otrzyma specjalny rabat na ich zakup.

 

Absolutną nowością będzie również Networking Beauty, dzięki któremu będziecie mogli nawiązać wspaniałe współprace z mediami, organizacjami szkoleniowymi, producentami i dystrybutorami produktów kosmetycznych i medycznych oraz specjalistami.

 

Każdy z Was będzie miał okazję wykazać się przed kamerą udzielając wywiadu lub przekazując własne odczucia związane z udziałem w Kongresie.


Gorąco zachęcam do udziału w tym ważnym wydarzeniu zarówno kosmetologów, jak i przedstawicieli innych środowisk kosmetycznych i medycznych – lekarzy, pielęgniarki i kosmetyczki, a także studentów ostatniego semestru kierunków medycznych.

Do zobaczenia  w Warszawie!

 

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Edyta Babula