Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Blog - Listopad 2015

Strony internetowe, dzięki którym stworzysz oryginalne CV
Data dodania 13.11.2015

Nieważne w jakiej branży pracujesz lub chcesz zacząć pracę, zawsze czeka na Ciebie rozsyłanie CV. Te zrobione w Wordzie nie są już wystarczająco dobre, a Ty potrzebujesz zwrócić uwagę swojego potencjalnego pracodawcy w ciągu kilku sekund. Jeśli Twoje CV będzie charakterystyczne – pracodawca na pewno je zapamięta i przeczyta zawarte w nim informacje.

Jak zatem wykonać ciekawe CV, które nie będzie wymagało od Ciebie znajomości skomplikowanych programów? Skorzystać z narzędzi on-line. Poniżej znajdziecie kilka stron internetowych, które w prosty i przyjemny sposób pozwolą Ci stworzyć oryginalne CV przy pomocy kilku kliknięć!

Resume
Na Resume.com możesz stworzyć, przechować swoje CV, a także przekierowywać swoich potencjalnych pracodawców bezpośrednio do własnego adresu URL, który wygląda np. tak: resume.com/twojeimie. Dodatkowo strona oferuje wiele przydatnych wskazówek, które warto zastosować przy uzupełnianiu każdej sekcji. Jeśli nie chcesz wysyłać adresu URL do swojego CV, możesz pobrać je w pliku z rozszerzeniem .doc lub .pdf

ResumUP

Wszyscy znamy moc infografik. Są ciekawe, atrakcyjne wizualnie i pozwalają zaprezentować dane w oryginalny sposób. CV w formie infografiki? Czemu nie! Na pewno zostanie zauważone i przykuje uwagę. Na ResumUP możesz stworzyć swoje CV poprzez połączenie konta Facebook/LinkedIn i odpowiedź na kilka prostych pytań. Narzędzie generuje następnie dla Ciebie dokument w formie kolorowej infografiki.

Kickresume

Witryna Kickresume pomoże Ci stworzyć CV w niezwykle szybki i prosty sposób! Wystarczy wybrać szablon, który przypadł Ci do gustu, uzupełnić swoje dane lub pobrać je ze swojego profilu LinkedIn i... gotowe!

Cvmaker

CVmaker to intuicyjne narzędzie, które pozwoli stworzyć naprawdę dobrze wyglądające CV. Wystarczy się zalogować, wprowadzić odpowiednie dane i wybrać szablon, który odpowiada Twoim preferencjom i charakterowi pracy. Kilka minut i stylowe CV będzie gotowe do zapisania na dysku.

Vizualize.me

Jeśli poszukujesz narzędzia, które zamieni Twoje CV w niestandardową, barwną infografikę to VizualizeME nadaje się do tego idealnie. Przy pomocy narzędzia masz możliwość przygotowania wspaniałej infografiki w ciągu kilku minut. Jeśli posiadasz profil na LinkedIn będzie jeszcze prościej! Wystarczy zalogować się przy pomocy LinkedIn i poczekać kilka minut na wygenerowanie CV. Jeśli zechcesz coś zmienić, bez problemu możesz wyedytować swoje dane, doświadczenie zawodowe i wszystkie pozostałe rubryki.

Nasz faworyt! ;)