Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ogłoszenia: dam pracę

Jeśli poszukujesz pracownika, a męczą Cię tradycyjne formy ogłoszenia o pracę zamieszczane w lokalnych mediach i prasie, to nasza oferta skierowana jest specjalnie do Ciebie. Beauty Connect zapewnia profesjonalnie publikacje typu "dam pracę" na portalu gromadzącym ogłoszenia branży kosmetycznej z całego kraju. Wszystko w jednym miejscu, rzetelnie i przejrzysto.

Swoją uwagę szczególnie skupiamy na umieszczaniu ogłoszeń dwóch najpopularniejszych zawodów branżowych: to właśnie praca dla kosmetyczki oraz praca dla fryzjerki cieszy się największym zainteresowaniem ze strony pracodawców. Oferty obejmują zarówno stałe propozycje (zatrudnienie fryzjerki lub kosmetyczki), jak i staże oraz darmowe praktyki zawodowe.

Wynajmę stanowisko mani/pedi Wa-wa Śródmieście 1500zł Jesteś stylistką paznokci i szukasz lokalizacji dla swojego biznesu? Dobrze się składa, bo my poszukujemy partnera do współpracy do naszej kliniki piękna.
Data dodania 25.04.2018
Wynajem stanowiska fryzerskiego -Warszawa Środmieście 1500zł Jesteś stylistą fryzur i szukasz prestiżowej lokalizacji dla swojego biznesu? Dobrze się składa, bo my poszukujemy partnera do współpracy do naszej kliniki piękna.
Data dodania 25.04.2018