Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ogłoszenia: szukam pracy

Skończyłaś niedawno szkołę kosmetyczką, kurs makijażu lub zdobyłaś uprawnienia do wykonywania zawodu masażystki? W takim razie powinnaś zamieścić na naszej stronie swoje ogłoszenie o szukaniu pracy. Zamiast płacić za anonse w lokalnej prasie, możesz bezpłatnie zrobić to u nas: masażystka szuka pracy, makijażystka poszukuje umowy na etat lub fryzjer szuka pracy - to tylko nieliczne przykłady naszych ogłoszeń.

Jeśli nadal się kształcisz lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, to Beauty Connect powinien spełnić swoje wymagania. Oferuje możliwość ogłoszeń takich jak staż w kosmetyce (bezpłatne praktyki w pracy kosmetyczki) lub w salonie fryzjerskim - wybór należy do Ciebie. Już dziś przejrzyj szeroką ofertę ogłoszeń na naszej stronie i zamieść swoje własne!Brak artykułów spełniających podane kryteria