Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pomoc

Rejestracja użytkownika na beautyconnect.pl

Aby dodawać ogłoszenia w serwisie beautyconnect.pl konieczna jest rejestracja nowego konta użytkownika/firmy. Możesz dokonać jej na stronie internetowej www.beautyconnect.pl

Aby założyć konto, wpisz w oknie przeglądarki WWW.beautyconnect.pl a następnie kliknij w prawym górnym rogu ekranu Zaloguj się a następnie Rejestracja.

Wypełnij krótki formularz podając swoje imię, nazwisko, adres email i , a także ustal hasło, za pomocą którego będziesz logować się do systemu.

Na końcu zatwierdź wprowadzone dane klikając przycisk Akceptuję regulamin i załóż konto.

Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu formularza system automatycznie utworzy Twoje konto.

Podany podczas rejestracji adres email i hasło posłuży Ci podczas logowania się na Twoje konto w serwisie.

 

Jak zalogować się do beautyconnect.pl

  1. W pasku przeglądarki internetowej wpisz adres strony internetowej www.beautyconnect.pl i kliknij przycisk Zaloguj się, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
  2. W polu Email wpisz adres który podałeś podczas rejestracji.
  3. W polu Hasło wpisz hasło, które podałeś przy rejestracji systemu. Jeśli nie pamiętasz kliknij odnośnik Przypomnij hasło i postępuj zgodnie z instrukcjami. 
  4. Kliknij przycisk Zaloguj się aby przejść do swojego Panelu.

Twój panel użytkownika

  1. Po zalogowaniu się, w prawym górnym rogu wyświetla się TWÓJ PANEL, kliknij, aby przejść do swojego konta użytkownika.
  2. Po lewej stronie znajduje się menu.
  3. W zakładce Twoje dane, w każdej chwili możesz zmienić wszystkie dane, które podałeś podczas rejestracji.
  4. W zakładce Zmień hasło możesz zmienić hasło dostępu do Twojego panelu. Wpisz dwukrotnie nowe hasło i zatwierdź klikając przycisk Zmień hasło.
  5. W zakładce Ogłoszenia znajdują się wszystkie dodane przez Ciebie ogłoszenia. Przy każdym z ogłoszeń jest data i godzina dodania ogłoszenia, możliwość wypromowania ogłoszenia (patrz Promowanie ogłoszenia), możliwość edycji i całkowitego usunięcia ogłoszenia.
  6. Zakładka Dodaj ogłoszenie, zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne, możesz wybrać czas na jaki chcesz zamieścić ogłoszenie: 7, 14, 30 dni.

Następnie wpisz tytuł ogłoszenia(np. Zatrudnię kosmetyczkę z doświadczeniem do Day Spa Warszawa).

Możesz wpisać krótki opis ogłoszenia

Poprzez kliknięcie w dodaj zdjęcie, możesz dodać plik graficzny.

Dodanie tagów oddzielonych przecinkami ułatwi innym użytkownikom znalezienie twojego ogłoszenia w wyszukiwarce znajdującej się na samej górze witryny www.beautyconnect.pl

Poniżej możesz dodać pełną treść ogłoszenia.

Wybierz kategorię i podkategorie, aby użytkownikom łatwiej było znaleźć Twoje ogłoszenie. Twoje ogłoszenie może znajdować się w kilku kategoriach.

7. Zakładka Płatności i faktury, w tym miejscu możesz wygenerować, pobrać i wydrukować faktury za promowanie ogłoszeń. Kliknij w Pobierz fakturę, możesz ją zapisać lub wydrukować. Jeżeli na fakturze są błędne dane możesz je zmienić w zakładce Twoje dane.

8. Zakładka Wyloguj, kliknięcie przycisku Wyloguj spowoduje wylogowanie użytkownika z serwisu.